شرایط و قوانین ارائه خدمات

۱. این سایت یک دانلود سنتر بوده و فقط منابع را با لینک مستقیم، بدون انقضاء و بصورت دسته‌بندی شده و به‌روز در دسترس کاربران قرار می‌دهد. هزینه اشتراک دریافت شده از بابت حجم ترافیک مصرف شده جهت آپلود فایل‌ها در سرور بوده و فایلی در این سایت تولید و بفروش نمی‌رسد. عملکرد این سایت مانند سایت های مستقیم کننده لینک است با امکاناتی بیشتر و تخصصی تر. از این رو سایت هیچ مسئولیتی در قبال محتوای فایل‌ها ندارد.

۲. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

۳. منابع قرار گرفته زبان اصلی (انگلیسی) بوده و برخی که از قالب‌هایی که امکان راست چین شدن (طبق اظهارات سازنده آن) دارند در عنوان مطلب ذکر شده است. هیچ کدام از قالب‌ها و افزونه‌ها توسط ما فارسی‌ سازی نشده‌اند.

۴. منابع قرار گرفته بدلیل عدم تست، ریپ و نال بودن شامل هیچ گونه پشتیبانی، ضمانت نصب درست، عملکرد صحیح و رفع اشکال نمی‌باشند.

5. در صورتی که فایل دانلودی به هیچ وجه قابل استفاده نباشد اعتبار آن به حساب شما در سایت برگشت داده میشود تا آیتم دیگری را تهبه نمایید و به هیچ عنوان وجه بازگشت داده نمیشود

۶. کلیه منابع فاقد لایسنس معتبر بوده و مسئولیت تهیه و استفاده از آن بطور کامل بر عهده کاربر می‌باشد. ممکن است برخی از منابع نیاز به فعال‌سازی داشته باشند که خارج از مسئولیت سایت است.

۷. پیشنهاد می‌کنیم در صورت امکان، جهت رعایت کپی‌رایت و حقوق سازندگان از طریق کلیک بر روی لینک "سایت منبع" اقدام به خرید لایسنس و نسخه اصلی نمایید.

۸. هزینه پرداخت شده بابت اشتراک ویژه به هیچ عنوان قابل عودت نمی‌باشد. همچنین در خرید تکی فایل‌ در صورتیکه لینک دانلود فایل مشکل داشته باشد و نتوان آن را اصلاح کرد هزینه پرداختی بصورت اعتبار به کیف پول کاربر واریز خواهد شد تا فایل دیگری تهیه نماید.

۹. تعهد ما در قبال اشتراک‌های دائمی و بدون انقضاء تا پایان فعالیت و سرویس دهی سایت می‌باشد و پس از آن ملغی خواهد شد.

۱۰. ما هیچگونه تعهدی بابت قرار دادن فایل‌های درخواستی کاربران و نسخه‌های به‌روز شده آنها نداشته و تنها در صورت موجود بودن آن را قرار خواهد داد.

۱۱. کلیه حقوق اختصاصی این سایت اعم از نام و برند، قالب سایت، منابع ویژه تولید شده و ... محفوظ بوده و هرگونه تخلف قابل پیگیرد قانونی است.


عضویت در سایت بمنزله قبول تمام شرایط فوق توسط کاربر بوده و قابل استناد است.